Věrnostní program

 

KOMPLETNÍ NABÍDKU ZBOŽÍ VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU NAJDETE ZDE:
/http://www.svetzviratek.cz/vernostni-program/

 
 

Věrnostní systém je způsob, jakým chceme odměňovat naše věrné zákazníky, kteří na našem eshopu pravidelně nakupují. Základní princip je takový, že za jakýkoli nákup získáváte kredity. Kredity získáváte za každý kus zboží. Jakmile je objednávka vyřízena a uhrazena, tak se Vám příslušný počet kreditů připíše na Váš věrnostní účet ( najdete jej po přihlášení v Uživatelské sekci ).

Jednotlivé transakce můžete vidět na Vašem Přehledu účtu. Je zde vidět zisk kreditů za každou Vaší objednávku. Můžete vidět jak kredity za položky, které již byly vyřízeny a kredity byly připsány, tak i za položky, které na vyřízení teprve čekají. 


Získané kredity můžete utratit dle Vašeho přání následujícím způsobem:

  • Nákup zboží - některé zboží z našeho sortimentu je možné nakoupit za kredity. Toto zboží naleznete ve speciálním oddělení Nákup za kredity. Nákup zboží za kredity probíhá stejným způsobem jako běžný nákup zboží. Pouze za objednané zboží nezaplatíte ani korunu. Jediné omezení spočívá v tom, že pokud objednávka s využitím věrnostních bodů nepřesáhne 999,- Kč, bude Vám účtováno dopravné, dle standardního sazebníku.

 

  • Slevové kupóny - v sekci uplatnění kreditů si můžete za kredity nakoupit některý ze slevových kupónů. Ty pak můžete uplatnit při nákupu zboží a získat tak na toto zboží výraznou slevu.

KOMPLETNÍ NABÍDKU ZBOŽÍ VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU NAJDETE ZDE:
/http://www.svetzviratek.cz/vernostni-program/

 

 

 

Kontakt

Zákaznický servis

info Zavinac svetzviratek Tecka cz

Aktuality

Aktuality 1. 3. 2017


AKCE Taste of the wild Sierra Mountain 13 kg + Southwest canyon 13 kg

 

AKCE Taste of the wild Sierra Mountain 13 kg  + Southwest canyon 13 kg

Naše cena s DPH:
2 599 Kč

 


Speciální přání